Význam tetování můry

VÝZNAM tetování MŮRY

🌚Můře je neprávem přisuzováno temné poselství smrti☠️, je považována za vtělení démona👹 nebo duši nekřtěňátka.
Její význam je ale mnohem méně dramatický a pokud vás její symbolika zaujme, jistě vás potěší, že tyto můry jsou volné k vytetování.

1) 🎭Proměna:
Stejně jako u motýlů, první věc, která se k můrám váže, je transformace. Souvisí s jejich životním cyklem, při kterém se mění z vajíčka v housenku (kterou mimochodem může být až 5 let) a až do své finální můří podoby. Tetování můry může symbolizovat někoho, kdo překonal těžké období ve svém životě.

2) 💞Sebepřijetí:
Druhým významem tetování můry je přijetí sama sebe. Můry jsou často přirovnávány k „nočním motýlům“. Na rozdíl od nich ale spoustu lidí děsí a přirovnávají je ke vtělení duchů či démonů. Létají ve tmě, a i když mají v sobě určitý půvab, k barevným a elegantním motýlkům mají poměrně daleko. Jsou to fascinující přízrační tvorové a některými kulturami jsou vnímány jako symbol přijetí sebe sama a toho, že dokonalost je věc subjektivní.

3) 🤞Nezlomná víra:
Můry létají v naprosté tmě, jejich život netrvá zrovna dlouho a slunci se musí ve dne skrývat, ale přesto se snaží neustále dostat ke světlu. Stále a stále se hledáním světla vystavují nebezpečí, ale zároveň si touto urputnou snahou a vlastní vírou, že se dostanou ze tmy do světla, vysloužily tuto třetí symboliku.
#skinartvb #mothtattoo #mothmeaning #tattoomeaning #mura #tattoo

by: tetování Velká Bíteš, Bětka Blahová